🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | Дров’яна кам’янка для сауни |
| Модель | FinTec Lora Loko |
| Потужність | 14,6 кВт |
| Рекомендований об’єм парної | 8-16 м³ |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина сталі (корпус / топка) | 3 мм / 6 мм |
| Габарити (В × Ш × Г) | 913 × 510 × 686 мм |
| Вага | ≈ 65 кг |
| Місткість каменів | 200 кг |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Тип дверцят | Великі скляні дверцята з термостійкого скла |
| Паливо | Дрова |
| Система охолодження корпусу | Пасивна, за рахунок подвійних стінок |
| Країна виробник | Німеччина |
🔧 Основні особливості:
Габаритні розміри
Посібник користувача
Візитівка серії Lora
Прайс лист 2025
