🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габарити кам’янки | 50 × 38 × 75 см (без захисних дерев’яних рейлінгів) |
| Габарити з рейлінгами | ~70 × 58 см |
| Потужність | 9 кВт |
| Потужність парогенератора | 1,5 кВт |
| Кількість контурів живлення | 2 контури |
| Живлення | 400 В, 3 фази (3N AC) |
| Місткість каменів | ~15 кг |
| Обʼєм парної | 9-12 м³ |
| Захисна відстань | Мінімум 10 см |
| Матеріали корпусу | Нержавіюча сталь / Емаль real enamel (антрацит) |
| Вага (нетто) | 27 кг |
⚙️ Додаткові опції:
| Опція | Ціна за одиницю |
|---|---|
| Захисний дерев’яний рейлінг з одного боку Ø50 мм (включає кріплення) | 198 € |
| Кріплення для рейлінгу (2 шт.) | 187 € |
| ТЕН 1 кВт | 60 € |
| Модуль автоматичного наповнення води | 583 € |
Автоматичне наповнення свіжою водою для парогенераторів Lang «VAPO-therm»
Система автоматичного подавання свіжої води призначена для парогенераторів VAPO-therm. Наповнення відбувається через окремий вхід у бак парогенератора за допомогою механічного поплавкового клапана, встановленого у зовнішньому резервуарі рівня води.
📐 Габарити зовнішнього бака:
приблизно 170 × 100 × 170 мм (Ширина × Глибина × Висота)
(із загальним монтажним корпусом: 170/260 × 100 × 170 мм)
💡 Зверніть увагу: Електрокам’янка доступна у двох варіантах виконання корпусу. Ви можете обрати між моделлю з трьохстороннім корпусом із хромованої сталі з глянцевою поверхнею або корпусом, виконаним у термостійкій емалі антрацитового кольору. Виберіть оптимальний варіант залежно від дизайну вашої парної та технічних вимог.
Документація:
Технічний паспорт
Інструкція з монтажу
Прайс лист 2025
✅ Основні переваги:
-
Швидкий нагрів та низький рівень шуму для комфортної експлуатації
-
Енергозбереження: мінімальне променеве тепло та прямий конвекційний нагрів дають швидке та економне прогрівання
-
Додаткові дерев’яні поручні: опціонально можна додати на всі 4 сторони.
-
Стабільність та довговічність: нагрівальні елементи з невеликим навантаженням на поверхню забезпечують тривалий термін служби
-
Швидкий нагрів та оптимальна вентиляція: надійна циркуляція повітря для сухого, чистого тепла.
-
Потужні ТЕНи по 1000 Вт (230 В): довговічність і рівномірне прогрівання.
