🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Об’єм сауни | 8–14 м³ |
| Макс. вага каміння | 160 кг |
| Висота печі | 82,5 см |
| Діаметр сітки | 48 см |
| Діаметр топки | 27 см |
| Довжина топки | 50 см |
| Вага без каміння | 65 кг |
| Виробник | IKI, Фінляндія |
Документація:
✅ Основні переваги:
- Потужний пар у компактному форматі
Завдяки місткості до 160 кг каміння та великій площі контакту топки зі сіткою (~1 м²), Löyly-IKI jr. забезпечує м’який та тривалий пар навіть у невеликих саунових приміщеннях об’ємом 8–14 м³. - Швидкий прогрів
Оскільки топка має велику площу контакту зі сіткою, піч прогрівається за приблизно 1 годину, що дозволяє швидко досягати бажаної температури. - Естетичний дизайн
Кам’янка оснащена круглою скляною дверцятами, які дозволяють спостерігати за вогнем, створюючи атмосферу затишку та релаксації. - Виготовлена вручну у Фінляндії
Кожна кам’янка виготовляється вручну з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність та надійність. - Універсальність установки
Модель підходить для різних варіантів установки, включаючи прямі та кутові димові труби, що дозволяє адаптувати її до різних умов сауни.
| Додаткові комплектуючі для підключення димоходу | Код товару | Артикул | Ціна (€) |
|---|---|---|---|
| Сітка 30 см + димова труба 35 см | 5000 | 6430041129264 | 184,06 |
| Сітка 50 см + димова труба 55 см | 5001 | 6430041129257 | 315,54 |
| Сітка 50 см + димова 90° труба | 5002 | 6430041129240 | 315,54 |
| Сітка 100 см + димова труба 105 см | 5003 | 6430041129233 | 411,95 |
| Сітка 100 см + 55 см і 90° димова труба | 5004 | 6430041129226 | 464,53 |
| Димова труба 35 см | 5005 | 6430041129219 | 85,91 |
| Димова труба 55 см | 5006 | 6430041129202 | 94,66 |
| Димова труба 105 см | 5007 | 6430041129196 | 105,19 |
| Димова труба 90° | 5008 | 6430041129189 | 103,43 |
| Димова трубка 45° | 5009 | 6430041129172 | 103,43 |
