🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Lang THERMOS Superior Type TM 48-S |
| Виробник | Ewald Lang (Німеччина) |
| Потужність | 9 кВт |
| Рекомендований обʼєм приміщення | 9-14 м³ |
| Напруга / підключення | 400 V 3N AC (трифазне) / 1 силовий контур |
| Габарити (В×Ш×Г) | 820 мм × 480 мм × 380 мм |
| Корпус / матеріали | Верхня рамка з нержавіючої сталі; зовнішній корпус — залежить від обраної моделі |
| Заповнення каменями | 35 кг |
| Вага печі | 30 кг |
| Безпечні відстані | мінімум ~7 см до горючих матеріалів |
| Варіанти дизайну | корпус у трьох варіантах: BIANCO-Enamel, BEL-Inox та Ferro-Enamel |
💡 Зверніть увагу: Електрокам’янка доступна у трьох варіантах виконання корпусу. Виберіть оптимальний варіант залежно від дизайну вашої парної та технічних вимог.
⚙️ Додаткові опції:
| Опція | Ціна |
|---|---|
| Модуль автоматичного наповнення | 583,00 € |
| Кришка з чашечкою для ароматів | 55,00 € |
| Захисний дерев’яний рейлінг з однієї сторони | 88,00 € |
| Захисний дерев’яний рейлінг з двох сторін | 176,00 € |
| Тримач рейки 2 шт. / Сторона | 22,00 € |
Документація:
Технічний паспорт
Інструкція з монтажу
Прайс лист 2025
✅ Основні переваги:
-
Ця модель Superior-версії серії THERMOS призначена для тих, хто цінує преміальний дизайн і якість. У ній немає вбудованого парогенератора — тобто фокус на суху фінську сауну, без м’якого вологого режиму.
-
Конструкція “Double-casing” (подвійний корпус) і вузький «силует» дають змогу встановлення навіть у сучасних саунах із великими скляними фасадами або дизайнерським інтер’єром.
-
Корпус із високоякісних матеріалів забезпечує тривалий термін служби, стійкість до температурних навантажень і візуальну привабливість.
-
Великий об’єм каменів забезпечує більш інерційний і стабільний режим нагріву.
-
Корпус можна обрати в одному з трьох варіантів: BIANCO-Enamel: Глянцева емаль білого кольору, верхня рамка матова з нержавіючої сталі; BEL-Inox: Верхня рамка та корус виконані з нержавіючої матованої сталі; Ferro-Enamel: Корпус та верхня рамка покриті спеціальною емаль-металевою глазур’ю антрацитового кольору. На фронтальній частині розташована смуга, яку можна використовувати для логотипу, брендування або декоративного елемента.
-
Завдяки вузькій конструкції модель займає мінімум простору, дозволяє ефективне розташування поруч лавок або скляних стін — особливо в приватних чи преміум-саунах.
-
Модель відзначається швидким нагрівом і тихою роботою, що також відзначає енергоефективність і більш комфортну експлуатацію.
-
Монтаж: стояча підлогова модель, допускає розміщення в будь-якому зручному місці (не обов’язково в кутку), що дає свободу дизайну сауни.
