🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Об’єм сауни | 5–12 м³ |
| Макс. вага каміння | 120 кг |
| Висота печі | 65 см |
| Діаметр сітки | 48 см |
| Діаметр топки | 27 см |
| Довжина топки | 50 см |
| Вага без каміння | 45 кг |
| Виробник | IKI, Фінляндія |
Документація:
✅ Основні переваги:
-
Швидке прогрівання: Топка з обертальним трубчастим елементом забезпечує швидке нагрівання каміння.
-
Регулювання тяги: Керування потоком повітря здійснюється за допомогою ручки на скляній дверці.
- Ручне виготовлення: Піч виготовлена вручну у Фінляндії з високоякісної нержавіючої сталі.
| Додаткові комплектуючі для підключення димоходу | Код товару | Артикул | Ціна (€) |
|---|---|---|---|
| Сітка 30 см + димова труба 35 см | 5000 | 6430041129264 | 184,06 |
| Сітка 50 см + димова труба 55 см | 5001 | 6430041129257 | 315,54 |
| Сітка 50 см + димова 90° труба | 5002 | 6430041129240 | 315,54 |
| Сітка 100 см + димова труба 105 см | 5003 | 6430041129233 | 411,95 |
| Сітка 100 см + 55 см і 90° димова труба | 5004 | 6430041129226 | 464,53 |
| Димова труба 35 см | 5005 | 6430041129219 | 85,91 |
| Димова труба 55 см | 5006 | 6430041129202 | 94,66 |
| Димова труба 105 см | 5007 | 6430041129196 | 105,19 |
| Димова труба 90° | 5008 | 6430041129189 | 103,43 |
| Димова трубка 45° | 5009 | 6430041129172 | 103,43 |
