🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | Двері для вологих приміщень |
| Виробник | AluminiumZargen |
| Розміри (Ш × В) | 800 × 1900 мм |
| Напрям відкривання | Ліва |
| Матеріал рами | Анодований алюміній |
| Тип профілю | Блоковий |
| Петлі | Алюмінієві, оздоблення: хром / алюміній / нікель мат |
| Скло | ESG гартоване прозоре, товщина 8 мм |
| Ручка | Двостороння, нержавіюча сталь, довжина 400 мм |
| Призначення | Сауни, душові, спа-зони, вологі приміщення |
| Країна виробник | Німеччина |
🔧 Основні особливості:
Додаткові опції:
| Опція | Артикул | Вартість (€) |
|---|---|---|
| Завіси та закладна під завісу, для скляних дверей (1 комп.) | 70.20.0600 | 44,00 |
| Дверна ручка для сауни, Алюміній/дерево, H=300 мм | BASIS | |
| Дверна ручка для сауни, Алюміній/Алюміній, H=300 мм | BASIS |
