🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | FNT3000 Steam |
| Тип | Пульт керування для парогенераторів |
| Напруга живлення | 3 N ~ 400 В, 50 Гц |
| Діапазон температури / вологості | ≈ 35 °C – 50 °C; вологість ≈ 100 % |
| Матеріал корпусу / панелі | Скло/алюміній |
| Кількість сенсорів | 1 сенсор |
| Габарити (В × Ш × Г) | 250 мм × 250 мм × 49 мм |
| Температура експлуатації (навколишнє середовище) | 0 °C … +40 °C |
| Додаткові функції | Керування парогенератором; таймер/тривалість сеансу; управління вентиляцією та освітленням; режим ароматизації або парогенерації, залежно від варіанту |
🔧 Основні функції Fasel FNT3000 Steam:
-
Пристрій спеціально розроблений для парних кабін з генератором пару — режим насиченої пари, температура ~35-50 °C.
-
Дозволяє керувати сеансом парної: запуск, вимкнення, установка тривалості.
-
Є функції керування освітленням та вентиляцією, що важливо для комфорту та безпеки.
-
Монтажна панель має відносно компактні габарити — дозволяє вбудовування з мінімальним виступом.
Документація:
Посібник користувача
Технічна інформація
Посібник з монтажу
Брошура лінійки Fasel
Прайс лист 2025
| Опція | Артикул | Вартість (€) |
|---|---|---|
| Розширення блоку живлення 03 кВт з WM входом | FCU-EXT-POW-3000 | 145,60 |
| Розширення блоку живлення 09 кВт | FCU-EXT-POW-9000 | 304,20 |
| Розширення блоку живлення 18 кВт | FCU-EXT-POW-18000 | 418,60 |
| Розширення блоку живлення 24 кВт | FCU-EXT-POW-24000 | 504,40 |
| Датчик вологості | FCU-SENSOR-HUMIDITY-A | 257,40 |
| Комбінований датчик вологості та лави | FCU-SENSOR-HUMIDITY-BENCH-A | 257,40 |
| Плата розширення для роботи через KNX-Modul | FCU-EXT-KNX-MODUL | 629,20 |
| Плата розширення для роботи через BT | FCU-EXT-BT-A | 117,00 |
| Блок управління для роботи через хмарний сервер | FCU-EXT-APP-CONTROL-FCU-A | 1 037,40 |
