🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип обладнання | Пульт керування для сауни |
| Модель | Fasel FNT2000 Design |
| Живлення | 400 В (3 фази) |
| Діапазон температури | 40 °C … 110 °C |
| Монтаж | Настінний або вбудований (дизайн-версія) |
| Габарити (В × Ш × Г) | 88 мм × 88 мм × 32 мм |
| Сертифікація / стандарти | CE |
| Клас захисту | IPx4 (за інструкцією монтажу) |
| Режими роботи | «Сауна», можливість підключення режиму вологості/пари (опційно) |
| Блоки керування/Oпції | Підключення світла, вентилятора, зовнішніх датчиків |
🔧 Основні функції Fasel FNT2000 Design:
-
Сенсорне керування температурою та таймером caуни.
-
Можливість монтажу вбудовано для безшовного інтегрування у дизайн.
-
Підтримка режиму «сауна» з одним датчиком.
-
Інтегровані захисти: від перегріву, помилки датчиків, неправильного підключення.
-
Підключення до зовнішніх споживачів: освітлення, вентилятор, парогенератор.
-
Ідеально підходить для саун та парних сучасного дизайну, з високою якістю німецької електроніки.
Документація:
Посібник користувача
Технічна інформація
Посібник з монтажу
Брошура лінійки Fasel
Прайс лист 2025
| Опція | Артикул | Вартість (€) |
|---|---|---|
| Розширення блоку живлення 03 кВт з WM входом | FCU-EXT-POW-3000 | 145,60 |
| Розширення блоку живлення 09 кВт | FCU-EXT-POW-9000 | 304,20 |
| Розширення блоку живлення 18 кВт | FCU-EXT-POW-18000 | 418,60 |
| Розширення блоку живлення 24 кВт | FCU-EXT-POW-24000 | 504,40 |
| Датчик вологості | FCU-SENSOR-HUMIDITY-A | 257,40 |
| Комбінований датчик вологості та лави | FCU-SENSOR-HUMIDITY-BENCH-A | 257,40 |
| Плата розширення для роботи через KNX-Modul | FCU-EXT-KNX-MODUL | 629,20 |
| Плата розширення для роботи через BT | FCU-EXT-BT-A | 117,00 |
| Блок управління для роботи через хмарний сервер | FCU-EXT-APP-CONTROL-FCU-A | 1 037,40 |
