🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | FCU 4400 |
| Тип | Пульт керування для інфрачервоних саун та саун з випарником |
| Напруга живлення | Температура ~40 °C – 90 °C, вологість ≈10% |
| Максимальне навантаження | До 9 кВт |
| Матеріал корпусу / панелі | ABS-пластик |
| Кількість сенсорів | Двосенсорна система: сенсор печі + сенсор лавки/сауни. |
| Габарити (В × Ш × Г) | 247 мм × 285 мм × 86 мм |
| Температура експлуатації | 0 °C … +40 °C (для панелі/блоку) |
| Додаткові функції | Таймер, керування освітленням/вентиляцією, підтримка інфрачервоного/додаткових режимів |
🔧 Основні функції Fasel FCU4400:
- Пульт спеціально призначений для інфрачервоних саун — режим «Infrared».
-
Gанель може бути встановлена на стіні, в технічному приміщенні або у монтажній ніші.
-
Функціонал включає: програмування тривалості сеансу, управління температурою, освітленням і вентилятором.
-
Матеріали та конструкція розраховані на експлуатацію в умовах сауни: високі температури, підвищена вологість.
- Підтримує широкий температурний діапазон від ~40 °C до ~90 °C з низькою вологістю (~10 %), що характерно для інфрачервоних саун.
Документація:
Посібник користувача
Скорочений посібник
Схема підключення
Посібник з монтажу
Брошура лінійки Fasel
Прайс лист 2025
| Опція | Артикул | Вартість (€) |
|---|---|---|
| Розширення блоку живлення 03 кВт з WM входом | FCU-EXT-POW-3000 | 145,60 |
| Розширення блоку живлення 09 кВт | FCU-EXT-POW-9000 | 304,20 |
| Розширення блоку живлення 18 кВт | FCU-EXT-POW-18000 | 418,60 |
| Розширення блоку живлення 24 кВт | FCU-EXT-POW-24000 | 504,40 |
| Датчик вологості | FCU-SENSOR-HUMIDITY-A | 257,40 |
| Комбінований датчик вологості та лави | FCU-SENSOR-HUMIDITY-BENCH-A | 257,40 |
| Плата розширення для роботи через KNX-Modul | FCU-EXT-KNX-MODUL | 629,20 |
| Плата розширення для роботи через BT | FCU-EXT-BT-A | 117,00 |
| Блок управління для роботи через хмарний сервер | FCU-EXT-APP-CONTROL-FCU-A | 1 037,40 |
