🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Fasel FCU4200 |
| Тип керування | Кнопки з LCD-дисплеєм |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Розміри (В/Ш/Г), мм | 247 мм × 285 мм × 86 мм |
| Максимальне навантаження печі | до 9 кВт |
| Кількість сенсорів | 1 або 2 (стандартний + сидіння) |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, ЕКО-режим, таймер |
| Напруга живлення | 400 В, 3N~ 50-60 Гц |
| Температурний діапазон | 10–110°C |
| Країна виробництва | Німеччина |
🔧 Основні функції Fasel FCU4200:
-
Інтуїтивно зрозуміле управління без необхідності використання різних мов.
-
Частково втоплена конструкція для зручної інтеграції в інтер’єр.
-
Енергозберігаючий режим для зниження споживання енергії.
-
Можливість налаштування часу роботи сауни до 24 годин.
-
Можливість підключення сенсорів температури для сидіння та інших зон.
-
Підтримка підключення релейного блоку.
Документація:
Посібник користувача
Скорочений посібник
Схема підключення
Посібник з монтажу
Брошура лінійки Fasel
Прайс лист 2025
| Опція | Артикул | Вартість (€) |
|---|---|---|
| Розширення блоку живлення 03 кВт з WM входом | FCU-EXT-POW-3000 | 145,60 |
| Розширення блоку живлення 09 кВт | FCU-EXT-POW-9000 | 304,20 |
| Розширення блоку живлення 18 кВт | FCU-EXT-POW-18000 | 418,60 |
| Розширення блоку живлення 24 кВт | FCU-EXT-POW-24000 | 504,40 |
| Датчик вологості | FCU-SENSOR-HUMIDITY-A | 257,40 |
| Комбінований датчик вологості та лави | FCU-SENSOR-HUMIDITY-BENCH-A | 257,40 |
| Плата розширення для роботи через KNX-Modul | FCU-EXT-KNX-MODUL | 629,20 |
| Плата розширення для роботи через BT | FCU-EXT-BT-A | 117,00 |
| Блок управління для роботи через хмарний сервер | FCU-EXT-APP-CONTROL-FCU-A | 1 037,40 |
