🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Lang RONDO-therm Type RD 33 |
| Виробник | Ewald Lang (Німеччина) |
| Потужність | 4,9 кВт |
| Рекомендований обʼєм приміщення | 4–7 м³ |
| Напруга / підключення | 400 V 3N AC |
| Габарити (В × Г × Ø) | 650 мм × 420 мм × 360 мм |
| Вага печі | ~17 кг |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь або емаль в кольорі “антрацит” |
| Заповнення каменями | ~20 кг |
| Тип монтажу | Підлогова (стояча) модель |
| Парогенератор | Немає |
| Безпечні відстані | Мінімум ~10 см до стіни/дерев’яних поверхонь |
💡 Зверніть увагу: Електрокам’янка доступна у двох варіантах виконання корпусу. Ви можете обрати між моделлю із нержавіючої сталі або корпусом, виконаним у термостійкій емалі антрацитового кольору. Виберіть оптимальний варіант залежно від дизайну вашої парної та технічних вимог.
⚙️ Додаткові опції:
| Опція | Ціна |
|---|---|
| Захисна решітка від потрапляння сторонніх предметів на піч 200 мм × 1150 мм | 143,00 € |
| Захисна решітка від потрапляння сторонніх предметів на піч 200 мм ×1500 мм | 165,00 € |
Документація:
Технічний паспорт
Інструкція з монтажу
Прайс лист 2025
✅ Основні переваги:
-
Унікальний круглий дизайн — форма «RONDO» робить кам’янку естетично виразною в інтер’єрі сауни, надає сучасного вигляду і відрізняється від стандартних прямокутних моделей.
-
Оптимальне розміщення нагрівальних елементів — спеціальні трубчасті ТЕНи охоплюють кошик з камінням по колу, що забезпечує рівномірний прогрів всієї маси каменів, підвищуючи ефективність передачі тепла.
-
Геометрія нагрівальних елементів дозволяє розмістити значну кількість каменів (~20 кг), що підсилює інерцію тепла і дає можливість отримувати стійке теплове випромінювання.
-
Потужність 4,9 кВт дозволяє економно обігрівати невеликі сауни, споживаючи небагато електроенергії, при цьому забезпечуючи достатній рівень нагріву.
-
Внутрішній кожух із нержавіючої сталі, а зовнішній — або емальований, або з нержавіючої сталі. Це забезпечує тривалу експлуатацію і захист від корозії.
-
Піч оснащена піддоном «tropf protection», яке захищає конструкцію від попадання води з каменів чи при підливанні.
