🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | Дров’яна кам’янка для сауни |
| Модель | FinTec THOR |
| Потужність | 13,1 кВт |
| Рекомендований об’єм парної | 10-20 м³ |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина сталі (корпус / топка) | 6 мм / 6 мм |
| Габарити (В × Ш × Г) | 922 × 722 × 658 мм |
| Вага | 138 кг |
| Місткість каменів | 240 кг |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Тип дверцят | Скляні дверцята з термостійкого скла |
| Паливо | Дрова |
| Система охолодження корпусу | Немає |
| Сертифікація / стандарти | BImSchV Stufe 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
