🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | Дров’яна кам’янка для сауни |
| Модель | FinTec SKULT |
| Потужність | 13,9 кВт |
| Рекомендований об’єм парної | 12–20,4 м³ |
| Матеріал корпусу | Сталь, гарячекатана |
| Товщина сталі (корпус / топка) | 3 мм / 6 мм |
| Габарити (В × Ш × Г) | 913 × 510 × 686 см |
| Вага | 122 кг |
| Місткість каменів | 40 кг |
| Діаметр димоходу | DN 130 мм |
| Тип дверцят | Великі скляні дверцята з термостійкого скла |
| Паливо | Дрова |
| Система охолодження корпусу | Пасивна, за рахунок подвійних стінок |
| Сертифікація / стандарти | CE; BImSchV Stufe 1+2 |
| Країна виробник | Німеччина |
