🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність номінальна | 17,5 кВт |
| Об’єм сауни (рекомендований) | до 25 м³ |
| Вага | 65 кг |
| Габарити (В × Ш × Г) | 830 × 490 × 610 мм |
| Об’єм каміння | 180 кг |
| Максимальна довжина дров | ~ 35 см |
| Діаметр підключення димоходу | 115 мм |
| Сертифікація / стандарти | CE, відповідає 1-й або 2-й стадії BImSchV |
| Мінімальні відстані до горючих матеріалів | боки / лавки: ~ 300 мм; задня стінка: ~ 250 мм; перед: ~ 610 мм; до стелі: ~ 1220 мм |
