🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Mondex KAIRA E2 |
| Виробник | Mondex (Фінляндія) |
| Потужність | 9 кВт |
| Рекомендований обʼєм приміщення | 8–15 м³ |
| Напруга / підключення | 400 V 3N AC, 5×2,5 мм², 3×16 A |
| Габарити (В × Ш × Г) | 1130 мм × 335 мм × 335 мм |
| Вага печі | 130 кг |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча фарбована сталь |
| Заповнення каменями | 100 кг |
| Тип монтажу | Підлогова / стояча (може бути вільно встановлена або вбудована в лави) |
| Контролер / керування | В комплекті окремий контролер E2 (10 м кабель) |
| Особливості монтажу | Можливість інтегрування до лав із захисними трубами; без проміжку видно лише 4 мм |
| Безпечні відстані | 120 мм / 770 мм до стелі |
💡 Зверніть увагу: Електрокам’янка доступна у двох варіантах виконання корпусу. Ви можете обрати між моделлю із нержавіючої сталі або корпусом, виконаним у термостійкій емалі чорного кольору. Виберіть оптимальний варіант залежно від дизайну вашої парної та технічних вимог.
⚙️ Додаткові опції:
| Опція | Ціна |
|---|---|
| Захисний дерев’яний рейлінг для моделей Tahko/Kaira/Kalla, Вартість вказана за один комплект із трьох | 94,85 € |
| Камні для кам’янок у сауну. Розміром – 5-10 см. Упаковка – 20 кг | 19,85 € |
| Камні для кам’янок у сауну. Разміром – 10-15 см. Упаковка – 20 кг | 21,40 € |
Документація:
Посібник користувача
Аксесуари
Каталог Mondex 2024-2025
Прайс лист 2025
✅ Основні переваги:
-
Потужність 9 кВт, оптимальна для саун 8–15 м³ дозволяє швидко та ефективно прогрівати повітря у класичній парній, гарантуючи стабільну температуру без надлишкового споживання енергії.
-
Велика кількість каменів забезпечує високу теплову інерцію та стабільний жар, що довго утримується й переміщується по всій парній.
- Чорний матовий корпус зі стійким до високих температур емальованим покриттям забезпечує додатковий захист від корозії та механічних пошкоджень, легко очищується й візуально робить кам’янку менш помітною в інтер’єрі сауни, гармонійно поєднуючись з темною деревиною та сучасними оздоблювальними матеріалами.
-
Численні отвори по всій поверхні сприяють активній циркуляції гарячого повітря, рівномірному розподілу тепла та створенню приємного клімату в сауні.
-
Модель комплектується електронним контролером E2, що дозволяє точно регулювати температуру з точністю до одного градуса, налаштовувати таймер і керувати нагрівом зручним чином з окремої панелі.
-
Довжина кабелю 10 м для панелі управління та 4 м для сенсора забезпечує гнучкість розташування і монтажу в парній або суміжному приміщенні, без потреби у додаткових проводах.
-
Можливість Wi-Fi управління (опція) — модель сумісна з Wi-Fi контролем, що дозволяє керувати саункою дистанційно через смартфон або планшет для максимальної зручності.
-
Завдяки конструкції кам’янку можна встановити в центрі кімнати або вбудовувати у лавові конструкції без потреби додаткових захисних кожухів, завдяки захисній відстані всього ~4 мм.
-
Інтелектуальний алгоритм прогріву — зовнішній контролер «вивчає» парну під час перших сеансів та оптимізує процес нагріву для рівномірного й енергоефективного результату.
