🛠️ Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність номінальна | 17,5 кВт |
| Рекомендований об’єм сауни | до 25 м³ |
| Габарити (В × Ш × Г) | 830 × 490 × 610 мм |
| Вага (без каменів) | ~ 75 кг |
| Кількість каменів | ~ 180 кг |
| Максимальна довжина дров | ~ 35 см |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Сертифікація / стандарти | CE-сертифікація; відповідає 1. BImSchV |
